Biografia:

Zespół InnI działa pod opieką p.Andrzeja Kindrata. Grupa gra muzykę blues, rock.

 

 Historia zespołu sięga początku września 2010 roku. Wtedy to p.Andrzej Kindrat założył zespół szkolny w składzie: Janek, Dawid, Sebastian, Michał. Zespół był zupełnym nowicjuszem w przemyśle muzycznym, pierwsze tygodnie współpracy polegały na nauce podstawowych akordów.


Rok 2010 - Był to czas nauki gry. Jedynie Michał potrafił zagrać piosenki zadawane przez pana Andrzeja. Był to okres formowania stylu gry zespołu.


Rok 2011 - Rok ten był okresem pierwszych zmian w formacji zespołu. Nieoficjalnie tytuł wokalistki należał do Joanny Antonik. Wtedy to grupa zagrała swój pierwszy koncert, na dzień patriotyzmu w szkole (kwiecień-maj). Śpiewała Jagoda Mazepa. Jednak po decyzji odejścia Dawida z zespołu, na basie zaczął przelotnie grywać Krzysiek Rempoła. On to również grał z nami na Dniach lubaczowa. Rozpoczęły się poszukiwania nowego basisty dla zespolu. Jednym z kandytatów był Kuba Szawara. Zespół prawie jednogłośnie opowiedział się za przyjęciem Kuby do zespołu. Wtedy tak naprawdę rozpoczęła się "kariera" zespołu.

 

Rok 2012 - Koncert noworoczny
W tym okresie rozpoczęły się szybkie przygotowania do pierwszego większego koncertu, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zespół z utworami:
Wehikuł czasu
Autobiografia
Lunatycy
został przyjęty pozytywnie przez publiczność Lubaczowską. Jednakże wtedy to również zespół zaczął myśleć nad zmianą perkusisty. Około końca lutego zespół nawiązał wspólpracę z Patrykiem Procykiem. Nowy, nieoficjalny skład przygotował nowe utwory, takie jak:
Mała aleja róż
Do kołyski
Ostatni kocert w starym składzie (bez Dawida oczywiście) był na pierwszy dzień wiosny. Wtedy to zespół (już wtedy InnI) pełną parą rozpoczął przygotowania na najbliższe muzyczne wydarzenie: Motoserce.
Ostateczna lista utworów na koncert:
Naiwne pytania
Whisky
Lunatycy
Wehikuł czasu
Mała aleja róż
Do kołyski
Harley mój

Support zespołu Happysad

W maju do zespołu dołączył Przemysław Procyk.
W drugiej połowie 2012 roku miały miejsce spięcia w zespole między Michałem a resztą grupy. Michał przestał chodzić na próby, wpadł w złe towarzystwo. Członkowie zespołu wielokrotnie motywowali Michała do ogarnięcia się, jednak 14 listopada Janek otrzymał wiadomość o odejściu Michała z zespołu. Klawiszowiec ostatni raz zadeklarował przyjście na próbę. Dalsze motywacje nie miały sensu. Po ponad dwóch latach współpracy, 21 grudnia Michał zagrał z zespołem ostatni raz. Znana wszystkim przepowiednia o końcu świata, miała jednak trochę sensu, gdyż wtedy nastąpił koniec jego kariery w zespole InnI.

 

Rok 2013 - Ten rok rozpoczął się od koncertu na WOŚP`ie. Zespół zagrał tam klasyczne "Do przodu", "Jak malowany ptak", a także "Naiwne pytania". Nie zabrakło jednak nowych utworów: "Autsajder" oraz "Paw". Po koncercie członkowie zaczęli myśleć o przygotowaniu całkiem nowego repertuaru na wiosenne występy.

 

BYLI CZŁONKOWIE
Dawid Sokołowski (gitara basowa)
Sebastian Sęga (perkusja)
Michał Krzak (klawisz)

 

Skład:

Janek Mazepa (gitara elektryczna i wokal)
Przemek Procyk (gitara rytmiczna)
Kuba Szawara (gitara basowa)
Patryk Procyk (perkusja)

Foto:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5